TV Mount Neomounts FPMA-C100WHITE 10" 30" 12 kg
Sold out
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy TV Mount Neomounts FPMA-C100WHITE 10" 30" 12 kg at an unbeatable price.
  • Type: TV Mount
  • Colour: White
  • Characteristics:
    • Adjustable height
    • Adjustable
  • Screen:
    • 10"
    • 30"
  • VESA: 7,5 x 7,5 cm
  • Material: Steel
  • Compatible: VESA 200 x 100 mm