Monitor KEEP OUT XGM49UW5K 5K2K WUHD 49" 4 ms
Sold out
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Monitor KEEP OUT XGM49UW5K 5K2K WUHD 49" 4 ms at an unbeatable price.
  • Type:
    • Monitor
    • Gaming
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Diagonal of the screen (cm): 124,5 cm
  • Energy classification: D
  • Resolution: 5K2K WUHD
  • Frequency: 60 Hz
  • Aspect ratio: 32:9
  • Resolution (px): 5120 x 1440 px
  • Response Time: 4 ms
  • Power supply: Electric Network
  • Screen: 49"
  • Technology:
    • IPS
    • AMD FreeSync
  • Colour: Black
  • Characteristics:
    • Adjustable
    • Rotating
    • Adjustable tilt
    • Built-in speakers
  • Connections:
    • HDMI
    • DisplayPort x 2
    • Jack 3.5 mm
    • HDMI 2.1 x 1
    • DisplayPort 1.4
    • HDMI x 2
  • Contrast Ratio: 1000:1
  • Design: Curve
  • VESA: 10 x 10 cm
  • Recommended use: Gaming
  • Shine: 350 lm ANSI
  • Energy consumption: 30 kWh
  • Touchscreen: No
  • Includes: Headphone output
  • Angle: 178º
  • Assembly: VESA
  • Cover: 99% sRGB