Monitor Krom NXKROMKERTZ24 Full HD 23,8"
by Krom
Sold out
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Monitor Krom NXKROMKERTZ24 Full HD 23,8" at an unbeatable price.
  • Technology:
    • IPS
    • AMD FreeSync
    • VA
    • LED
  • Screen:
    • 23,8"
    • 24"
  • Resolution: Full HD
  • Connections:
    • HDMI
    • DisplayPort 1.2
    • HDMI 2.0
    • DisplayPort x 1
    • HDMI x 2
  • Characteristics:
    • Adjustable
    • HDR
    • Adjustable tilt
    • Flat screen
  • Colour: Black
  • Resolution (px): 1920 x 1080 px
  • Diagonal of the screen (cm):
    • 60,5 cm
    • 61 cm
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Type:
    • Monitor
    • Gaming
  • Response Time: 1 ms
  • Shine:
    • 300 cd/m²
    • 300 lm ANSI
  • Energy classification:
    • E
    • G
  • Aspect ratio: 16:9
  • Frequency: 50 - 60 Hz
  • Voltage:
    • 12 V
    • 100 - 240 V
  • Contrast Ratio: 4000:1
  • Ports: Audio Output
  • VESA: 7,5 x 7,5 cm
  • Recommended use: Gaming
  • Amperage: 3 A