Monitor LG 34U650A-B 34" Wide Quad HD
by LG
Sold out
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Monitor LG 34U650A-B 34" Wide Quad HD at an unbeatable price.
  • Type: Monitor
  • Product with plug: Yes
  • Diagonal of the screen (cm): 86,4 cm
  • Type of plug: Plug EU
  • Power supply: Electric Network
  • Colour: Black
  • Response Time: 5 ms
  • VESA: 10 x 10 cm
  • Shine:
    • 300 cd/m²
    • 240 cd/m²
    • 300 lm ANSI
  • Resolution (px): 3440 x 1440 px
  • Voltage:
    • 100-240 V
    • 100 - 240 V
  • Screen: 34"
  • Energy classification: F
  • Connections:
    • HDMI
    • DisplayPort
    • Ethernet LAN
    • 2
    • USB
    • USB-C
    • Jack 3.5 mm
    • USB A x 3
    • DisplayPort 1.4
    • DisplayPort x 1
    • HDMI x 2
  • Characteristics:
    • Rotating
    • Adjustable
    • HDR
    • Wall mounting
    • With stand
    • Adjustable tilt
    • Plug & Play
    • Built-in speakers
  • Technology:
    • IPS
    • LCD
    • HDR10
    • Flicker free
  • Frequency:
    • 100 Hz
    • 50-60 Hz
  • Contrast Ratio: 1000:1
  • Ports: 1
  • Design: Curve
  • Connectivity: Ethernet LAN
  • Recommended use: Gaming
  • Amperage: 3 A
  • AC input frequency: 50-60 Hz
  • Touchscreen: No
  • Not included:
    • WiFi
    • Bluetooth
    • AMD FreeSync
  • Includes: Headphone output
  • Resolution: Wide Quad HD
  • Angle: 178º
  • Aspect ratio: 21:9
  • Assembly: VESA
  • Cover: 99% sRGB