Monitor Philips 34M2C3500L/00 34" 180 Hz
by Philips
Sold out
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Monitor Philips 34M2C3500L/00 34" 180 Hz at an unbeatable price.
  • Diagonal of the screen (cm): 86,4 cm
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Resolution: LED
  • Type: Monitor
  • Power supply: Electric Network
  • Colour: Black
  • Response Time:
    • 1 ms
    • 0,03 ms
  • VESA: 10 x 10 cm
  • Shine: 300 cd/m²
  • Resolution (px): 3440 x 1440 px
  • Voltage: 100-240 V
  • Screen: 34"
  • Energy classification: F
  • Aspect ratio:
    • 21:9
  • Connections:
    • HDMI
    • DisplayPort
    • HDMI 2.0
    • HDMI x 2
  • Technology: LCD
  • Frequency:
    • 50 - 60 Hz
    • 180 Hz