Videowall Monitor Philips 32BDL4511D/00 Full HD 32"
by Philips
Sold out
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Videowall Monitor Philips 32BDL4511D/00 Full HD 32" at an unbeatable price.
  • Connections:
    • HDMI
    • DisplayPort
    • Ethernet LAN
    • USB x 2
    • USB
    • USB 2.0
    • RJ45
    • DisplayPort x 2
    • HDMI 2.0
    • 2
    • RS-232C x 1
    • HDMI x 3
    • HDMI 1.4
    • USB 2.0 x 2
  • Energy classification: G
  • Screen: 32"
  • Frequency:
    • 60 Hz
    • 50 - 60 Hz
    • 240 Hz
  • Compatible:
    • VESA 200 x 200 mm
    • VESA 100 x 100 mm
  • Product with plug: Yes
  • Resolution (px): 1920 x 1080 px
  • Type of plug: Plug EU
  • Resolution:
    • Full HD
    • HD
  • Diagonal of the screen (cm):
    • 81,3 cm
    • 39,6 cm
  • Type: Videowall Monitor
  • Power supply: Electric Network
  • Material: Nylon
  • Colour: Black
  • Response Time: 8 ms
  • Energy consumption: 36 W
  • Shine: 400 cd/m²
  • Characteristics:
    • Integrated speakers
    • 2 Speakers
  • Aspect ratio: 16:9
  • Connectivity: Infrared
  • Power: 20 W
  • Contrast Ratio: 1200:1
  • Input connection: DVI
  • Interface: Ethernet
  • Batteries included: Yes
  • Includes: Remote control
  • Voltage: 100 - 240 V
  • Operating System: Windows 10 Pro
  • Luminous flux: 400 lm
  • Angle: 178º
  • Accuracy (relative humidity): 20 % - 80 %