Gaming Monitor Philips 32BDL4050Q/00 Full HD 32"
by Philips
Sold out
If you are looking for new market trending items, we present the Gaming Monitor Philips 32BDL4050Q/00 Full HD 32"!
  • Diagonal of the screen (cm):
    • 80 cm
    • 81,3 cm
  • AC input voltage: 100-240 V
  • Remote control: Yes
  • Connections:
    • RS-232
    • USB
    • RJ45
    • HDMI 2.0
    • Ethernet LAN
    • 2
    • RS-232C x 1
    • USB x 4
    • HDMI x 2
  • Operating System: Android 10
  • Internal Memory:
    • 3 GB
    • 16 GB
  • Screen:
    • 32"
    • 31,5"
  • Colour: Black
  • Response Time: 8 ms
  • Shine: 400 cd/m²
  • Voltage:
    • 100-240 V
    • 100 - 240 V
  • Energy classification: G
  • Resolution: Full HD
  • Aspect ratio: 16:9
  • Resolution (px): 1920 x 1080 px
  • Frequency: 60 Hz
  • Characteristics:
    • Integrated speakers
    • 2 Speakers
  • Power RMS: 10 W
  • Contrast Ratio: 1200:1
  • Input connection: DVI
  • Interface: Ethernet
  • Batteries included: Yes
  • Audio Output: Yes
  • Includes: Remote control
  • AC input frequency: 50-60 Hz
  • Luminous flux: 400 lm
  • Angle: 178º
  • Accuracy (relative humidity): 20 % - 80 %