Monitor Philips 34B1U5600CH/00 34" VA LCD Flicker free 50-60 Hz
by Philips
Sold out
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Monitor Philips 34B1U5600CH/00 34" VA LCD Flicker free 50-60 Hz at an unbeatable price.
  • Connections:
    • DisplayPort 1.4
    • HDMI
    • DisplayPort
    • HDMI 2.0
    • Ethernet LAN
    • USB
    • USB-C
    • HDCP
    • USB A x 4
    • DisplayPort x 1
  • Diagonal of the screen (cm): 86,4 cm
  • Type: Monitor
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Power supply: Electric Network
  • Colour:
    • Black
    • sRGB
  • Response Time: 4 ms
  • Energy consumption:
    • 35 W
    • 35 kWh
  • VESA: 10 x 10 cm
  • Shine:
    • 350 cd/m²
    • 350 lm ANSI
  • Resolution (px): 3440 x 1440 px
  • Voltage:
    • 100-240 V
    • 240 V
    • 100 - 240 V
  • Screen: 34"
  • Energy classification: G
  • Aspect ratio: 21:9
  • Characteristics:
    • Rotating
    • Adjustable
    • With stand
    • Plug & Play
    • Fast and safe charging
    • Light sensor
    • Built-in speakers
  • Technology:
    • LCD
    • VA
    • Flicker free
  • Frequency:
    • 100 Hz
    • 50 - 60 Hz
    • 120 Hz
  • Power: 100 W
  • Contrast Ratio: 3000:1
  • Compatible: VESA
  • Design: Curve
  • Connectivity: Ethernet LAN
  • Touchscreen: No
  • Includes:
    • Headphone output
    • User manual
  • Environmentally friendly packaging: 100% recyclable
  • Resolution: Wide Quad HD
  • Angle: 178º
  • Accuracy (relative humidity): 20 % - 80 %